המפרסם הקדמון

מפרסמים את העסק שלכם ברשת ? הנה לכם תובנה חשובה ביותר המהווה בסיס לכל תהליך פרסום ברשת.

היכולת הטכנולוגית בתקופה בה אנו חיים, מאפשרת עבור הפלטפורמות השונות, לבצע חידושים ושינויים על בסיס יום יומי.

רוב החברות הדיגיטליות הגדולות ביותר בעולם מתעסקות כל העת בניתוח מעמיק אחר הצרכים של הגולשים שלהם, ועל בסיס נתונים אלו מבצעים את השינויים והחידושים הנדרשים.

לא אחת אנו נוכחים לדעת על פלטפורמה חדשה שצצה ונולדה לאוויר הפתוח, המאפשרת עבורנו להגדיל את טווח והיקף הפרסום של בית העסק שבבעלותינו.

פרסום מסיבי בכל הפלטפורמות השונות אינו בהכרח יעיל עבור בית העסק שלנו.

מה שנדרש הוא העירנות שלנו לפלטפורמות השונות, וההבנה המהירה והמקצועית של קהל היעד של כל פלטפורמה, כך שנוכל לקבל החלטה נבונה על מיקומי הפצת המודעות השיווקיות שלנו.

ברגע שאנו לא מעודכנים על פלטפורמות חדשות, או שאיננו מעודכנים על סוג קהל היעד המחבב / משתמש בפלטפורמה מסויימת, אנו נמצא את עצמנו "שורפים" תקציב, אנרגיות, ומשאבים חשובים.

לצורך כך, עלינו לבצע

מחקר אישי וקטן לכל הפחות אחת לחודש, בבדיקה וחיפוש אחר פלטפורמות חדשות שיוצאות לעולם, ונבצע מחקר נוסף על קהל המשתמשים באותה פלטרפומה על מנת לבנות ניתוח נכון על כדאיות הפרסום באותה הפלטפורמה.

פלטרפומות פרסום לדוגמא:

פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, פרסום בטוויטר, פרסום  בלינקדאין, פרסום  ביוטיוב, פרסום  בגוגל, פרסום ביאהו, פרסום  בגימייל, פרסום ברשימות דיוור, פרסום בוואטצאפ, פרסום בוידאו, פרסום ביד 2, פרסום במרקט, פרסום באתרי תוכן ייעודיים וכו'.

זכרו ! תכנון מקדים והכרת הכלים הייעודיים, ישפרו משמעותית את תוצאות הפרסום שלכם !

בהצלחה !

נכתב על יד : יהודה שוקר מנהל מדיה חברתית 

כתיבת תגובה

תגיות: פרסום, פרסום לעסק, משרד פרסום, בניית אתרים, איך מפרסמים, פרסום חינם, רעיונות לפרסום, משפטים לפרסום, פרסום בוידאו, הקמת אתר חנות, וורדפרס, שיטות שיווק, שיטות פרסום, טיפים לפרסום, טיפים לשיווק, מדריך פרסום, כמה עולה פרסום, פרסום באינטרנט, שיווק דיגיטלי, פרסום דיגיטלי, פרסום עסקי, פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, פרסום בטיקטוק

צור קשר
close slider

מלא את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

×
×

עגלת קניות