פרסום באינטרנט – שאלות נפוצות

פרסום באינטרנט, איפה הכי כדאי לי לפרסם ?

הפלטפורמה המועדפת לפרסום באינטרנט משתנה מעסק לעסק. לא כל פלטפורמה תהיה כדאית מבחינה כלכלית לכל סוג עסק. בהרבה מקרים אף נדרש לשלב את הקידום לעסק במגוון פלטפורמות על מנת להפיק את המקסימום מתקציב הקידום.

פרסום באינטרנט, כמה עולה פרסום באינטרנט ?

עלות הפרסום באינטרנט אף היא משתנה מעסק לעסק. הפרמטרים המשפיעים ביותר הם: יכולת ההשקעה של בעל העסק, הרווח מסגירת עסקה אחת, ואיזה סוג קמפיין יבוצע עבור הלקוח ( הסבר: במידה ונרצה לשלב מיתוג + הנעה לפעולה, נדרש לבצע שימוש בתקציב גבוה יותר מאשר אם היינו בוחרים רק את אחד מהמהלכים הנ"ל)

פרסום באינטרנט, מה זה קידום ממומן ?

קידום ממומן הינו שימוש במערכת המוצעת לנו על ידי הפלטפורמה בה אנו רוצים לבצע פרסום באינטרנט. בקידום ממומן נוכל לבצע פילוח מדוייק הכולל גיל, מיקומים, תחביבים, חיפושים אחרונים, ואפילו נוכל להגיע לאותם אלו שביקרו אצלכם באתר ולא ביצעו לבסוף רכישה מסיבה כלשהיא.

פרסום באינטרנט, מה זה קידום אורגני ?

קידום אורגני באינטרנט הינו קידום המבוסס על מילות מפתח. בקידום אורגני נדרש לבצע כתיבת תוכן הכולל מילות מפתח הרצויות לנו לקידום מוצר / שירות ספציפי בעסק.

פרסום באינטרנט, האם אני חייב אתר אינטרנט ?

כן ולא. אם אנו מעוניינים למנף את הפרסום למכירה מיידית ברשת אז בהחלט נדרש לבצע בניית אתר אינטרנט מקצועי לעסק. אם אנו מפעילים את הפוקוס למיתוג העסק בלבד אז אין חובה לבצע בניית אתר לעסק ויהיה ניתן להסתפק גם עמוד נחיתה בלבד.

פרסום באינטרנט, מה זה לידים ?

לידים אלו אנשים המשאירים את פרטיהם האישיים על המודעות העסקיות שלכם על מנת להתעניין / לרכוש את המוצר / השירות אותו העסק שלכם מציע.

פרסום באינטרנט, מה זה מיתוג לעסק והאם זה קריטי עבור העסק שלי ?

מיתוג לעסק הינו יצירת שפה אחידה בה נעביר את המסרים שלנו לקהל העוקבים שלנו ברשת. מיתוג לעסק הינו יצירת שפה ויזואלית אחידה המאפשרת עבור הלקוחות שלנו בשלב מסויים לזהות ולתעדף אותנו בעת רכישה / התעניינות במוצרים / שירותים הקשורים לענף שלנו.

בהסתכלות קצרת טווח אין ספק שניתן לייצר תוצאות (לידים, התקשרויות, הודעות וכדו') גם ללא מיתוג. בהסתכלות ארוכת טווח, מיתוג זה חובה עבורנו ממספר סיבות: האחת, מיתוג מקצועי לעסק משדר אמינות בקרב הגולשים שרואים אותנו ברשת. השנייה, מיתוג מקצועי לעסק הופך את הקמפיין שלנו לקליט יותר ומניע יותר. השלישית, מיתוג מקצועי לעסק מאפשר לנו לייצר

תנועה ומכירות גם לטווח הארוך וללא תלות בקידום ממומן מאסיבי לאורך שנים ארוכות.

פרסום באינטרנט, מה זה עמוד נחיתה / דף נחיתה ?

עמוד נחיתה הינו "מיני אתר" המכיל בתוכו מידע בסיסי וקצר תוכן אודות המוצר / השירות אותו אתם מעוניינים לקדם. בעמוד נחיתה נקדם מוצר / שירות אחד בלבד בשונה מאתר רגיל בו נוכל להציג מגוון רחב של שירותים / מוצרים הנמכרים בעסק.

בעמוד נחיתה נכלול אודות המוצר, הנעה לפעולה, דרכי התקשרות, ואף ניתן להטמיע סליקה לרכישה אונליין מהעמוד.

אהבתם את המאמר ? נשמח אם תשתפו אותו הלאה לבעלי עסקים נוספים.

נכתב על ידי: יהודה שוקר מנהל מדיה ביהודה דיגיטל

כתיבת תגובה

צור קשר
close slider

מלא את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

×
×

עגלת קניות